Workshop Flirten - Een speelse manier van beïnvloeden - Meppel
Datum: 30-03-2010
Website: www.praktischadviesplein.nl
Omschrijving
Klazien Tempelaar en Esther Esselbrugge vergroten uw persoonlijke invloed op anderen tijdens de mini-training ‘Flirten: een speelse vorm van beïnvloeden’, in Cultureel Centrum de Plataan in Meppel.Vanuit welke rol je het ook bekijkt (die van moeder, leidinggevende, verkoper of echtgenoot) soms heb je iets van een ander nodig of wil je iets gedaan krijgen. Vroeger losten we dat op met twee simpele technieken: commanderen of smeken. Maar nu, in een tijd waarin respect en gelijkwaardigheid hoog in ieders vaandel staat, bereiken we ons doel daar niet meer mee. In tegendeel zelfs. Hoe pakken we het nu dan wel aan? Door met de ander te flirten.
De training draait om de vraag: “Wat kan ik doen om iemand ‘mee te krijgen’, op zo’n manier dat de ander er ook een goed gevoel aan over houdt?” Aan de hand van verschillende voorbeelden en oefeningen ervaren de deelnemers wat flirten (wel en niet) is, en krijgen ze persoonlijk advies over hoe zij die communicatietechniek hiervoor in kunnen zetten.
“Ik flirt graag, omdat het iets is wat je samen doet. Er ontstaat snel een leuke band.” zegt professional organizer Klazien Tempelaar. “Als die band en toewijding er is, kun je veel met de ander bereiken. Het opent een deur waardoor je klant je de opdracht gunt ook al ben je iets duurder. Leren flirten gaat over het gebruikmaken van je eigen kracht en respect voor de ander. Alleen al dat maakt dat ik er van houd.”
Ze eindigt met een schalkse blik: “Mag ik 30 maart ook op uw gezelschap rekenen?”
Datum : 30 maart 2010
Locatie : Cultureel centrum De Plataan, Vledderstraat 3, Meppel
Tijden : 19.30-22.30 uur
Kosten : € 25,00 p.p. incl. BTW en koffie/thee
Aanmelden: bel Esther Esselbrugge op 06-14636766 of mail naar info@persoonlijkegroei.info
terug naar overzicht